Trainers:

Nicky Keirsmaekers

Nicky Keirsmaekers

Functie:
Verantwoordelijke voetbalstage + trainer

Diploma's voetbal:
Uefa A: Grote onderscheiding (KBVB)
Pedagogische diploma's:
Regent Lichamelijke opvoeding: Onderscheiding
Extra:
Hoger reddersbrevet, diploma EHBO
Deelname professionele voetbalstage:
2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004, 2003

Trainerservaring:

Seizoen Club Niveau Opmerkingen
2014 2015 Sporting Lokeren Beloften  
2013 2014 Sporting Lokeren Beloften  
2010 2011 Club Brugge Beloften Professioneel
2009 2010 Club Brugge Beloften Professioneel
2008 2009 Club Brugge Beloften Professioneel
2007 2008 Club Brugge Beloften Professioneel
2006 2007 RSC Anderlecht Nationale U15 Kampioen van Belgie
2005 2006 RSC Anderlecht Nationale U16 Kampioen van Belgie
2004 2005 RSC Anderlecht Nationale U14 Kampioen van Belgie
2003 2004 RSC Anderlecht Nationale U16 Kampioen van Belgie
2002 2003 RSC Anderlecht Nationale U14 Kampioen van Belgie
2001 2002 Eendracht Aalst Nationale U12  
2000 2001 Eendracht Aalst Nationale U12  
1999 2000 KAV Dendermonde Preminiemen  

Getrainde en/of gecoachte spelers die reeds in competitie in het eerste elftal van een club uit 1° nationale gespeeld hebben:

Romelu Lukaku Chelsea (Eng), RSC Anderlecht, Belgische nationale ploeg, Everton (Eng)
Wesley Sonck KRC Genk, Ajax Amsterdam (Ned), Munchengladbach (Dui), Club Brugge, Lierse, Belgische nationale ploeg
Ronald Vargas RSC Anderlecht, Club Brugge, Venezolaanse nationale ploeg, AEK Athene (Gri)
Vadis Odjidja RSC Anderlecht, Hamburg (Dui), Club Brugge, Belgische nationale ploeg, Norwich (Eng)
Kevin De Bruyne Werder Bremen (Dui), Chelsea (Eng), KRC Genk, Belgische nationale ploeg, Chelsea (Eng), Sportman van het jaar 2015
Dries Mertens PSV Eindhoven (Ned), FC Utrecht (Ned), Belgische nationale ploeg, Napoli (Ita)
Sven Kums Heerenveen (Ned), Lierse, KV Kortrijk, Belgische nationale ploeg, KAA Gent, Gouden schoen
François Sterchele Charleroi, Germinal Beerschot, Club Brugge, Belgische nationale ploeg, Charleroi
Karel Geeraerts Lokeren, Standard Luik, Club Brugge, OH Leuven, Belgische nationale ploeg
Koen Daerden KRC Genk, Club Brugge, Standard Luik, Sint-Truiden, Belgische nationale ploeg
Josef Akpala Werder Bremen (Dui), Club Brugge, Charleroi, Nigeriaanse nationale ploeg, Oostende
Jonathan Blondel Moeskroen, Tottenham (Eng), Club Brugge, Belgische nationale ploeg
Philippe Clement KRC Genk, Coventry (Eng), Club Brugge, Germinal Beerschot, Belgische nationale ploeg
Ivan Leko Malaga (Spa), Hajduk Split (Kro), Club Brugge, Germinal Beerschot, Lokeren, Kroatische nationale ploeg
Dusan Djokic Rode Ster Belgrado (Ser), Club Brugge, Servische nationale ploeg
Peter Van der Heyden Beerschot, Club Brugge, Wolfsburg (Dui), Mainz (Dui), Eendracht Aalst, Belgische nationale ploeg
Gregory Dufer Sint-Truiden, Charleroi, Caen (Fr), Lokeren, Club Brugge, Standard Luik, Sint-Truiden, Belgische nationale ploeg
Elrio Van Heerden FC Kopenhagen (Den), Club Brugge, Westerlo, Zuid-Afrikaanse nationale ploeg
Stijn Stijnen Beerschot, Club Brugge, Belgische nationale ploeg
Glenn Verbauwhede Club Brugge, KV Kortrijk, Westerlo, Belgische nationale beloftenploeg
Yves Lenaerts PSV Eindhoven (Ned), Club Brugge, OH Leuven, Belgische nationale beloftenploeg
Daniel Chavez Club Brugge, Westerlo, Peruaanse nationale ploeg
Brian Priske KRC Genk, AZ Alkmaar (Ned), Portsmouth (Eng), Club Brugge, Deense nationale ploeg
Arnaud De Greef KVC Westerlo, Belgische nationale beloftenploeg
Joos Valgaeren KV Mechelen, Roda JC (Ned), Celtic Glasgow (Sch), Club Brugge, Belgische nationale ploeg
Dorge Kouemaha Duisburg (Dui), Club Brugge, Kameroense nationale ploeg
Michael Klukowski Lille (Fr), La Louviére, Club Brugge, Canadese nationale ploeg
Jeroen Simaeys Sint-Truiden, Club Brugge, KRC Genk, Belgische nationale beloftenploeg
Gaetan Englebert Sint-Truiden, Club Brugge, Tours (Fra), Belgische nationale ploeg
Sven Vermant KV Mechelen, Schalke 04 (Dui), Club Brugge, Belgische nationale ploeg
Stephan Kucera Slavia Praag (Tsj), Club Brugge, Sparta Praag, Tsjechische nationale beloftenploeg
Birger Maertens Club Brugge, Heracles (Ned), Belgische nationale ploeg
Olivier De Cock Club Brugge, Fortuna Dusseldorf (Dui), Belgische nationale ploeg
Antolin Alcaraz Rac. Avellaneda (Arg), Fiorentina (Ita), Beira Mar (Por), Club Brugge, Wigan (Eng), Paraguayaanse nationale ploeg
Ibrahim Salou Zulte-Waregem, Club Brugge
Jorn Vermeulen Club Brugge, OH Leuven, Antwerp, Belgische nationale beloftenploeg
Brecht Capon Club Brugge, Kortrijk, Belgische nationale beloftenploeg, Oostende
Gertjan Demets Club Brugge, Kortrijk, Belgische nationale beloftenploeg
Jared Jeffrey Club Brugge, Mainz (Dui), Amerikaanse nationale ploeg U19
Laurent Ciman Charleroi, Club Brugge, Standard Luik, Belgische nationale ploeg
Alexander Da Silva Club Brugge, Standard Luik, Belgische nationale beloftenploeg
Alandson Da Silva Club Brugge, Standard Luik
Roy Meeus Club Brugge, Belgische nationale ploeg U19
Robbe Van Ruyskensvelde Club Brugge, Belgische nationale ploeg U19
Moustafa Diallo Club Brugge, Senegalese nationale ploeg
Hervé Kagé Charleroi, RKC Waalwijk (Ned), Belgische nationale beloftenploeg, Kortrijk
Gerard Lifondja RKC Waalwijk (Ned), Belgische nationale ploeg U17
Ryan Donk Club Brugge, West Bromwich Albion (Eng), AZ (Ned), Nederlandse nationale beloftenploeg, Galatasaray (Tur)
Carl Hoefkens Club Brugge, West Bromwich Albion (Eng), GBA, Lommel, Lierse, Belgische nationale ploeg
Yannis Papasarantis Standard Luik, Roeselare, Belgische nationale ploeg U19
Geoffrey Mujangi Bia Charleroi, Wolverhampton (Eng), Standard, Belgische nationale ploeg
Cedric De Troetsel Lierse, Brussels, Belgische nationale ploeg U17
Thomas De Corte Lierse, Belgische nationale ploeg U17
Ziguy Badibanga RSC Anderlecht, De Graafschap (Ned), Charleroi, Belgische nationale beloftenploeg
Joeri Dequevi KSV Roeselare, Lierse, Sint-Truiden, Belgische nationale beloftenploeg
Benoit Ladrière La Louvière, AA Gent, Belgische nationale beloftenploeg
Arnor Angeli Standard Luik, Beerschot, Bergen, Belgische nationale beloftenploeg
Raoul Ngadrira KV Mechelen , Belgische nationale ploeg U19
Colin Coosemans Club Brugge, Belgische nationale beloftenploeg, Waasland Beveren, KV Mechelen
Jimmy De Jonghe Club Brugge, Zulte-Waregem, Belgische nationale beloftenploeg, Lierse
Jannes Vansteenkiste Club Brugge, Belgische nationale ploeg U19, Antwerp
Maxime Lestienne Moeskroen, Club Brugge, Belgische nationale beloftenploeg, Genoa (Ita), PSV Eindhoven (Ned)
Thibaut Van Acker Club Brugge, Belgische nationale beloftenploeg, Cercle Brugge
Denis Odoi Sint-Truiden, RSC Anderlecht, Belgische nationale ploeg, Lokeren
Bjorn Engels Club Brugge, Belgische nationale ploeg
Brandon Mechele Club Brugge, Belgische nationale beloftenploeg
Ayanda Patosi Sporting Lokeren, Zuid-Afrikaanse nationale ploeg
Junior Dutra Sporting Lokeren
Georgios Galitsios Sporting Lokeren, Olympiacos Pyreus (Grie)
Hans Vanaken Lommel, Sporting Lokeren, Club Brugge, Belgische nationale beloftenploeg
Mbaye Leye KAA Gent, Standard Luik, Zulte-Waregem, Sporting Lokeren
Koen Persoons FCV Dender, KV Mechelen, Sporting Lokeren
Kyllian Overmeire Sporting Lokeren, Belgische nationale beloftenploeg
Jordan Remacle OH Leuven, Sporting Lokeren, RKC Waalwijk (Ned), KRC Genk
Evariste Ngolok OH Leuven, Sporting Lokeren
Barry Boubacar Copa Waasland Beveren, Sporting Lokeren, Kameroense nationale ploeg
Gregory Mertens Cercle Brugge, Sporting Lokeren, nationale Belgische beloftenpoeg
Eugene Ansah Sporting Lokeren, Lommel
Cyriel Dessers OH Leuven, Sporting Lokeren
Dario Melnjak Sporting Lokeren, Kroatische nationale beloftenploeg
Mijat Maric Bari (Ita), AS Eupen, Sporting Lokeren
Davino Verhulst KSK Beveren, KRC Genk, MVV Maastricht (Ned), Sporting Lokeren
Besart Abdurahimi NK Zagreb, Hapoel Tel Aviv (Isr), Sporting Lokeren, Macedonische nationale ploeg

Benny Van Polfliet

Benny Van Polfliet

Functie:
Trainer

Ervaring als trainer:
Beloften Sportkring Sint-Niklaas, VW Hamme en assistent-trainer eerste elftallen Eendracht Aalst en KFC Dessel
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)

Deelname professionele voetbalstage:
2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010

Mathias Smet

Mathias Smet

Functie:
Trainer

Ervaring als trainer:
nationale U12 + U13 Beerschot AC, nationale U15 Waasland Beveren.

Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Pedagogische diploma's:
Regent Lichamelijke opvoeding
Deelname professionele voetbalstage:
2014, 2013, 2012, 2011

Thomas Schauvlieghe

Thomas Schauvlieghe

Functie:
Trainer

Ervaring als trainer:
nationale U7 Club Brugge.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Pedagogische diploma's:
Regent
Deelname professionele voetbalstage:
2011

Tony Collewaert

Tony Collewaert

Functie:
Trainer

Ervaring als trainer:
nationale U17 Waasland Beveren en Eendracht Aalst.

Diploma's voetbal:
Uefa (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008

Tim Janssen

Tim Jansen

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U17 Beerschot AC en nationale U17 Club Brugge
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2012

Rosario Saporito

Rosario Saporito

Functie:
Trainer
Ervaring als speler:
RSC Anderlecht (U8 tot en met beloften), Werder Bremen (2 jaar U19 ).
Deelname professionele voetbalstage:
2012

Philip Rasschaert

Philip Rasschaert

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U7, U8 en U9 VW Hamme en KSV Temse + technisch trainer nationale jeugd onderbouw Waasland Beveren
Ervaring als speler:
Nationale ploeg van België U15 t.e.m. U19, U15 t.e.m. beloften Club Brugge, Reserven KSK Beveren, Eerste elftal VW Hamme en KSV Temse
Deelname professionele voetbalstage:
2014, 2013, 2012

Erik Van Langenhove

Erik Van Langenhove

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
beloften Eendracht Aalst.
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2013

Olivier Bekers

Olivier Bekers

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U12 Beerschot, KV Kortrijk en nationale U10 KAA Gent
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2013

Sren De Cock

Sören De Cock

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U15,U17, U19 Sportkring Sint-Niklaas en nationale U19 Waasland Beveren
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2011

Jean-Marc Sterck

Jean-Marc Sterck

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U13 VW Hamme en Eendracht Aalst.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011, 2010, 2009

Walter Engels

Walter Engels

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale jeugd Waasland Beveren en Beerschot.
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2018, 2017, 2016, 2015, 2014, 2013
Opmerking:
trainer geweest van onder meer Tobi Alderweirelt.

Thomas Vlaminck

Thomas Vlaminck

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U9 en U10 Club Brugge, individueel techniektrainer nationale jeugd tot en met beloften Club Brugge.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Pedagogische diploma's:
Regent Lichamelijke opvoeding
Deelname professionele voetbalstage:
2010

Jimmy Segers

Jimmy Segers

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U19 VW Hamme.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2010, 2009
Franky Van De Velde

Franky Van De Velde

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U8 en U15 KAA Gent, nationale scholieren Sporting Lokeren.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Extra:
diploma EHBO, in het verleden trainer stages in Nederland en Spanje
Deelname professionele voetbalstage:
2009, 2008, 2007, 2006, 2005, 2004

Getrainde en/of gecoachte spelers die reeds in het eerste elftal van een club uit 1° nationale gespeeld hebben:

Davy De Beule Lokeren, AA Gent, Belgische nationale ploeg
Stanley Opoku Den Bosch
Emmerik De Vriese Veendam

 

P1030650

Pierre Hauben

Functie:
Trainer
Ervaring as trainer:
nationale U15 en U16 KAA Gent, beloften Eendracht Aalst.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2008, 2007

Getrainde en/of gecoachte spelers die reeds in het eerste elftal van een club uit 1° nationale gespeeld hebben:

Alan Haydock Brussels
Frederik Dupré Zulte-Waregem, Standard Luik

 

Jef Vanthournout

Jef Vanthournout

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U10 Club Brugge, individueel techniektrainer nationale jeugd Club Brugge.
Pedagogisch diploma:
onderwijzer
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)
Extra:
voormalig profvoetballer bij Cercle Brugge
Deelname professionele voetbalstage:
2008

Janos Blanckaert

Janos Blanckaert

Functie:
Trainer en monitor
Ervaring als trainer:
Nationale U13 KAA Gent, nationale U8 en voetbalschool Club Brugge.
Diploma's voetbal:
Getuigschrift A (KBVB)
Pedagogische diploma:
Regent Lichamelijke Opvoeding
Deelname professionele voetbalstage:
2010, 2008, 2007

Dirk Gyselinck

Dirk Gyselinckx

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
Technisch coördinator U11 tot en met U17 RSC Anderlecht, coördinator bovenbouw Lierse.
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)
Pedagogische diploma's:
Regent Lichamelijke opvoeding, prefect
Extra:
Reddersbrevet, diploma EHBO, diploma sportfunctionaris
Deelname professionele voetbalstage:
2006

Getrainde en/of gecoachte spelers die reeds in het eerste elftal van een club uit 1° nationale gespeeld hebben:

Stein Huysegems Lierse, AZ Alkmaar (Ned), Feyenoord (Ned), Twente (Ned), Belgische nationale ploeg
Carl Hoefkens Lierse, Lommel, Germinal Beerschot, Stoke City (Eng), Belgische nationale ploeg
Jurgen Cavens Lierse, Standard Luik, Olympique Marseille (Fra), Germinal Beerschot, Belgische nationale ploeg
Timothy Dreesen Lierse, Club Brugge
Kurt Van Dooren Germinal Beerschot
Frank Boeckx Sint-Truiden
Hans Somers Lierse, Standard Luik, Utrecht, Belgische nationale ploeg
Kevin Oris Roeselare
Jurgen Raeymaeckers Lierse, Roeselare
Yoni Buyens Lierse
Sven Verdonck KRC Genk, Brussels, Belgische nationale beloftenploeg

 

P1040617

Eddy Van Daele

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U11 tot en met U17 RSC Anderlecht, momenteel professioneel scout eerste elftal RSC Anderlecht.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2007
Extra:
voormalig trainer nationale jeugd en huidig scout eerste elftal RSC Anderlecht

Getrainde en/of gecoachte spelers die reeds in het eerste elftal van een club uit 1° nationale gespeeld hebben:

 

Vincent Kompany RSC Anderlecht, Hamburg (Dui), Belgische nationale ploeg
Anthony Van den Borre RSC Anderlecht, Fiorentina (Ita), Belgische nationale ploeg
Jonas Van der Marliere Zulte-Waregem, Belgische nationale ploeg U19
Yannis Papasarantis Standard Luik, Belgische nationale ploeg U19
Cedric De Troetsel Lierse, Brussels, Belgische nationale ploeg U17
Thomas De Corte Lierse, Belgische nationale ploeg U17
Maarten Maertens RSC Anderlecht, RKC Waalwijk (Ned), AZ Alkmaar (Ned), Belgische nationale ploeg
Gerard Lifondja RKC Waalwijk (Ned), Belgische nationale ploeg U17
Sven Kums Lierse, Belgische nationale ploeg U19
Xavier Chen KV Mechelen
Vadis Odjidja RSC Anderlecht, Belgische nationale ploeg U19
Timothy De Rijck Feyenoord (Ned), Dender, Belgische nationale beloftenploeg
Unur Kaya Vitesse (Ned)
Mark De Man RSC Anderlecht, Belgische nationale ploeg
Yassin Karaka RSC Anderlecht
Yves Makalamby Hibernian (Sch), Belgische nationale beloftenploeg

 

Kevin Vermeulen

Kevin Vermeulen

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U12 RSC Anderlecht.
Diploma's voetbal:
Uefa B (KBVB)
Pedagogische diploma's:
Licentiaat Lichamelijke opvoeding
Deelname professionele voetbalstage:
2007

Seth Nkandu

Seth Nkandu

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U9 en U12 RSC Anderlecht.
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)
Deelname professionele voetbalstage:
2008, 2007

Yannick Ferrera

Yannick Ferrera

Functie:
Trainer
Ervaring als trainer:
nationale U11, U14 en U15 RSC Anderlecht, video-analist Michel Preud''homme bij AA Gent en Al Shabab, hoofdtrainer Sporting Charleroi, Sint-Truiden en Standard Luik
Diploma's voetbal:
Uefa A (KBVB)
Pedagogische diploma's:
Regent Lichamelijke opvoeding
Deelname professionele voetbalstage:
2007

Ronny Heue

Ronny Heue

Functie: 
Trainer
Ervaring als trainer:
Trainer Waasland Beveren
Diploma's voetbal:
Uefa A
Deelname professionele voetbalstage:
2017, 2016, 2015, 2014

Nicky Keirsmaekers